GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

JAUNUMS

FLORACIL Maigs acu kosmētikas noņemšanas

Vide un dzīves stils palielina acu zonas neaizsargātību- datori, mobīlie tālruņi, virspusēja gaisma, tabaka, saule un modernais piesārņojums kopumā. Acu kontūra šķiet nogurusi no ārējās un iekšējās agresijas. Ārējie agresīvie faktori: UV starojums, make-up, piesārņojums, laika apstākļu izmaiņas utt. Iekšējās agresijas: stress, nogurums, uzturs utt. Cilvēks vidēji dienā samirkšķina acis ap 15 000 reizēm. Acu kontūra ir hiperaktīva zona un tā ir patiešām specifiska un delikāta, salīdzinājumā ar pārējo seju. Acu zonas āda ir daudz plānāka nekā sejas āda, epiderma ir jutīga un daudz vieglāk sakairināma. Daudzo kustību dēļ, audos ir daudz mazāk kolagēnu šķiedras, tādejādi, šī zona zaudē ātrāk elastību. Acu zona nav pārklāta ar hidrolipīdu plēvi un tai ir mazāks tauku dziedzeru daudzums, tāpēc tai ir lielāka nosliece uz izžūšanu un ādas sausumu. Ādas aizsargspējas tiek pakļautas uzbrukumam- āda kļūst neaizsargāta, šūnas ir bojātas. Ikdienas acu zonas attīrīšanas rutīna ir ārkārtīgi svarīga, jāņem vērā vairāki faktori, kas ietekmē acu zonas komfortu- novecošanās, ādas sausums, kairinājums. Efektīva kosmētikas noņemšana ļauj ādai oksidēties un veicina tās atjaunošanās procesu nakts laikā. Dekoratīvās kosmētikas noņemšana novērš atmirušās ādas šūnas un ļauj labāk uzsūkt visus pēc tam lietotos ādas kopšanas produktus.

FLORACIL Maigs acu kosmētikas noņemšanas līdzeklis ir ar oriģinālo formulu, tā smalkais rožu aromāts un losjona tekstūra nodrošina svaiguma sajūtu un tīrību. Šis netaukainais losjons tūlītēji attīra ādu un maigi noņem dekoratīvo kosmētiku un atstāj plakstiņus, skropstas un lūpas perfekti attīrītas un komfortā. Jūras zilā krāsā.

Sastāvā esošais glicerīns mitrina un mīkstina ādu, attīrošie aģenti veic make-up noņemšanas darbību, šķīdinot eļļu, ko satur dekoratīvā kosmētika. Uzklāšana- uzklājiet nelielu daudzumu uz kokvilnas vates plāksnītēm un apļveida kustībām noņemiet acu un lūpu dekoratīvo kosmētiku. Intensīva un smaga make-up gadījumā, uzklāt lielāku losjona daudzumu uz kokvilnas vates plāksnītēm un atstāt 1- 2 minūtes, lai palīdzētu izšķīdināt make-up daļiņas, tad noņemt ar apļveida kustībām.

Piedāvājumā dažādi tilpumi- 200ml un 400ml

Vairumtirdzniecības cena: 23.85 euro (400ml), 18.46 euro (200ml)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on April 3, 2019 by in Kosmētika, Skaistumkopšana.
<span>%d</span> bloggers like this: